Ostatní / Other

Turkmenistan - Ašchabad, 21- 24.5.2011  _zde_

___________________________________________________________

Mezinárodní šampionát ATF - Francie 2010 _zde_

___________________________________________________________

Pardubice 4.-6.9. 2009 - výstava "Koně v akci"

Na této výstavě byli letos krom pravidelných účastníků Damaska a Mingama předvedeni i další dva plemenní hřebci. Plavák Asket a cremello Gagur,oba zastupovali farmu Alania Stud, majitele pana V.Chablieva.

Asket (Alania Stud)

Gagur (Alania Stud)

Mingam (Achalteke Tukleky)

Chovatelská přehlídka

_________________________________________________________________________________

Ve dnech 12. - 18.8.2009 proběhlo v ČR hodnocení achaltekinských koní hlavní inspektorkou chovu, paní Tatyanou N. Ryabovou. Zde máte možnost vidět mnoho fotografií z této "bonitirovky".

(c)Zdenka Skopalová

Farma Achalteke Tukleky

Dubler

Dubler

Gelshah

Germes

Germes

Gumon

Gyl

Jana Jan

Jana Jan

Jana Jan

Magtanch

Samuraj při měření

Mingam

Samurai

Farma Hodějov

Alsanta

Alsanta

Everda

Everda

Mathan

Mathan

Paolo

Paolo

Farma GG

Alemgoshar

Amfilada

Amfilada

Geljek

Geljek

Perishde při měření

Mermer Tai

Mermer Tai

Mignard

Mignard

Perishde

Perishde

Polotlize

Samsyk

Samsyk

Sdružení Dalida

Sheitan Shael

Sheitan Shael

Stambul

Stambul

U Leny a Saši Novotných

Alahrad

Alambra

Alanta

Alanta

Alba

Al Batal

Albion

Alexandria

Al Salam

Altair

Elga

Keiki

Salamandra

Alnisa

Karin Kormanová - Doležalová (c)Zdenka Skopalová

Adjibei

Adjibei

Adjibei

Adjibei

Alakma

Alakma

Alastar

Alastar

Alastar

Alastar

Mahriban

Mahriban

Syrgyn

Syrgyn

Syrgyn

OSTATNÍ

Kulisakan

Mydar

Mydar

Serbajanis

Serbajanis

 

_________________________________________________________________________________

Slovensko

Návštěva farmy Alania Stud p.V.Khablieva, 10.8.2009 (c)Zdenka Skopalová

Agrakhanum

Alania

Alania

Al Dzahir

Al Dzaira

Al Dzaira

Alem

Al Kaira

Altia

Altia

Askyn

Askyn

Bagrakhanum

Bibikhanum

Bibikhanum

Chan Tengri

Chiria

Chiria

Chiva Tarki

Chiva Tarki

Djail

Djail

Drakhma

Drakhma

Faridakhanum

Faridakhanum

Faridakhanum

Markíza

Omega

Omega

Omega a Olkhana

Omelia

Omelia

Omelia

Orista

Sogdiana a Alania

Hřebec Damokles pí.Barbary Písecké

_______________________________________________________________

Šampionát achaltekinských koní v Lucembursku  dne 7.-9.8.2009 (c)Zdenka Skopalová

Zázemí

Měření-obvod holeně

Měření-šikmá délka těla

Měření-obvod hrudi

Měření-KVH

Měření-KVH

Prianik

Srovnávací třída - klisny

Akshamly

Akshamly

Akshamly

Alania Stud

hř.Albion, 2m. dvouletých

Almazar

Alnissa, 2m.3-4letých klisen

Altair, 2.m 5letých a starších hřebců

Andian

Antares

Antares

Sdružení Dalida

kl. Bagrakhanum, 1.m dvouletých

Bagrakhanum

Bagrakhanum

Beurma

Beurma

Beurma

kl.Beurma, 1.m jednoletých

BEST IN SHOW

Beurma

Beurma

Beurma

Drago

Drago

Drago

Durana

Durana

Durana, 1.m 5letých a starších klisen

Durana

Durana

Elchan

Gagar Han

Gagar Han

Gagar Han

Gagar Han, Vítěz tř. hřebců šampiónů

Gagar Han

Gagar Han

Gapur

Geran

Geran

Grenada

Gumbet Shael, 1.m 5letých a starších hřebců

Gumbet Shael

Gumbet Shael

Gyshgun

Guneshli

Gyshgun

Kismet

Kismet

Meretgyul

Mergusha

Miramichi, 1.m 3-4letých klisen

Mirsakhan

Mirsakhan

Misail

Parchat

Paya

Paya

Prett

Sagon, 1.m 3-4letých hřebců

Sagon

Sayagul

Selesta, 2.m 5letých a starších klisen

Selesta

Shaitan Shael, 3.m 3-4letých hřebců

Shaitan Saphir 1.m - valaši

Sheitan Saphir

Sheitan Saphir

Sugan

Sugun, 1.m hřebec senior

Sugun

kl.Beurma, nejlepší kůň výstavy

BEST IN SHOW

________________________________________________________________

U Karin Doležalové - Kormanové, dne 17.7.2009   (c)Zdenka Skopalová

Adžibej *1992 (Lakmus-Andi)

Alakma *1998 (Lakmus - Andi)

Alastar *1999 (Lakmus - Andi)

Mahriban (Mingam - Alakma)

Syrgyn (Samuraj - Alastar)

________________________________________________________________

Farma Achalteke Tukleky 7.7.2009 (c)Zdenka Skopalová

Gelshah

Ghadir+Gelshah+Gyl

Gyl a Grusť

Gyl

Gyl

Ghadir

Ainabat

Jana Jan

Gyl

Djeren Djan

Gelshah a Gyl

Jana Jan a Djady Djan

Galadaw

_________________________________________________________________

Cena Boinou (1.600m) 13.6.2009 Pardubice (c)Zdenka Skopalová

V letošním roce se postavili na start tito koně (psáni dle umístění)                 1.Mingam (1069 Kortik-2841 Mimoza), majitel Petra Marešová, jezdec ž. Ilona Hronová
2.Damask (1122 Aksum-2698 Davenda), majitel Zdenka Skopalová, jezdec žk. Tomáš Vodrážka
3.Polotlize (Pyakize-Gagara), majitel Vlasta +Petr Gálovi, jezdec žk. Veronika Fricová

4.Dubler (1195 Ekemen-2724 Dogadka), majitel Petra Marešová, jezdec žk. Lucie Danišová

Mingam

Polotlize

Mingam

Dubler

Polotlize

Paddock

Polotlize

Mingam

Dubler

Vítěz Mingam

Jezdci zleva: ž.Ilona Hronová, žk.Veronika Fricová, žk.Tomáš Vodrážka, žk.Lucie Danišová

________________________________________________________________

Farma Achalteke Tukleky

Ghadir (Gumon-Grusť)

Gyl (Gumon-Grusť)

Jana a Gelshah

Gelshah (Gumon-Fornaks)

Petra s Gylem a Gelshahem

Gyl

Gyl a Ghadir

Persida (Polotlize-Grusť)

Djady Djan (Samuraj-Davenda)

Djady Djan

________________________________________________________________

Farma GG dne 22.5.2009  (c)Zdenka Skopalová

Gaypat (Mignard-Geljek)

Geljek a Gaypat

Karlavach Bay (Polotlize-Davenda)

Mermer Tai (Mingam-Egira)

Alemgoshar (Polotlize-Amfilada)

Alemgoshar

Gaypat

Mignard (Mingam-Gazli)

Perishde (Polotlize-Galashikli)

Perishde

Samsyk (Samurai-Markíza)

Polotlize (Pyakyze-Gagara)

Samsyk a Karlavach Bay

_________________________________________________________________

Farma Achalteke Tukleky dne 10.4.2009 (c)Zdenka Skopalová

Davenda (Ekemen-Dogatka)

Gyl+Gelshah

Galadaw (Germes-Davenda)

Ghadir (Gumon-Grusť)

Grusť a Ghadir

Grusť

Ghadir

Galadaw a Ghadir

Ainabat

Ainabat

Jana Jan (Mingam-Davenda)

Jana Jan

Gyl (Gumon-Grusť)

Samurai (Maksut-Sakata)

Samurai

Dubler (Ekemen-Dogatka)

Persida (Polotlize-Grusť)

Gelshah

Gumon (Gumdag-Oinam)

Gumon

Mingam Kortik-Mimoza)

________________________________________________________________

Evropský šampionát AT, 28.9.2008 Gut Ising, Německo  (c)Viktor Barsa

Fotografie Kristýny Znamenáčkové z tohoto šampionátu naleznete zde

Videa  klisny 3-4letéhřebci 2-3letí, hřebci 5letí a starší

Regata

Gujan

Monument

Sagon

Altay ď Akhal

Kuyon

Prett

Akhal Anau

Akhal Anau

Miramichi

Roksolana

Sheitan Shael

Ghandi

Anisha

Merchaba

Merchaba

Gagar Han

Priroda

Grom

Merv

Stambul

Merv

Pellechi

Askari

Horezm

Melok

Sheitan Shael

Djuk

Merchaba

Altaia

Antares

Ateschgjak

Priroda

Regata

Roksolana

Yunnan Gush

Agma

Amu Darya

Gulsha

Arshin

Schiwago

Dendon

Ghandi

_________________________________________________________________

Farma Achalteke Tukleky dne 19.10.2007 (c)Zdenka Skopalová

Gumon

(1053 Gumdag-2871 Oinam)

Jana Jan (Mingam-2698 Davenda)

Djady Djan

Djady Djan (Samurai-Davenda)

Persida

Persida (Polotlize-Grusť)

Petra+Samurai

Germes

Germes

(999 Munir-2209 Granka)

_________________________________________________________________________________

Farma GG Vlasty a Petra Gálových  ve Stránce u Mělníka (c) Zdenka Skopalová

Vlasta + Petr + Mermer Tai

Markíza (995Kerzi-Maska)

Mermer Tai (Mingam-Egira)

Mermer Tai

Mermer Tai

Mermer Tai

Mignard

Mignard (Mingam-Gazli)

Mignard

kamzík Samsyk

Samsyk (Samurai-Markíza)

Samsyk

Samsyk

odpočívající Geljek

Geljek

Geljek (Polotlize-Glorie)

Mermer Tai +

Arabo-Welsh

hucul Zeus

ozdoba dvorku

 

___________________________________________________________________________________

Farma Achalteke Tukleky / Farm Akhalteke Tukleky  (c) Zdenka Skopalová

Ainabat

Ainabat

Ainabat

Davenda

Dubler

Gaimak

Gaimak

Gaimak+Petra

Gazli

MermerTai

MermerTai

Mignard

Mingam

Mingam

__________________________________________________________________

Koně  Karin Doležalové / Horses Karin Doležalové (c)Zdenka Skopalová

Alakma

Alastar

Alastar

Mahriban

Mahriban

Syrgyn

Syrgyn

_________________________________________________________________

Gut Ising 2005 (c)Zdenka Skopalová

Ashbad

Askari

Daimir

Daimir

Dendon

Dendon

Diana

Gay

Karakum

Kipr+ Yalantuschan

Melok

Murelli Shael

Murelli Shael

Daimir

Tochtamysh

Tochtamysh

Regata

Regata

Regata

Taran

Tochtamysh

Tochtamysh

Yalantuschan

Yalantuschan

Yalantuschan

Yalantuschan

____________________________________________________________________________________

Šampionát - Moskva 2006 / Championship in Moscow 2006

Akym

Garayusup

Moment

Zamyndar

Zamyndar

__________________________________________________________________

Šampionát - Moskva 2004 / Championship in Moscow 2004

(c)Zdenka Skopalová

Altynai

Amada

Chakamada

Chiva Tarki

Enchik

Etkul

Fakir

Gala

Galaly

Garlygac

Gavr

Kaium

Magdiana

Magnatli

Melani (Mulan)

Merkurii

Omega

Segun

Sezia

Sezia

Sezia

Sogdiana

Stambul

Tochtamysh

Tochtamysh